Түркістан: «Nur Otan» партиясынан облыстық мәслихатқа ұсынылған үміткерлер тізімі жарияланды

1. АБДИБАЕВ Жомарт Махамаджанұлы – «Ынтымақ Бес-Арыс» ЖШС директорының орынбасары

2. АБДРАЗАҚОВА Нұргүл Пердебайқызы – Мақтаарал аудандық кәсіпкерлер палатасының директоры

3. АБИШОВ Нұралы Алмаханұлы – «Бөрте Милка» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің директоры

4. АТАЕВА Насиба Сабыржанқызы – «Яссы құрылыс» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі азық-түлік базасының басшысы

5. АШИРОВ Нұржан Сапабекұлы – «Сапа-2002» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің директоры

6. АБІШ Дулатбек Назарбекұлы – «Айғақ» телерадиокомпаниясының бас директоры

7. ӘМІРӘЛИЕВ Әли Орынбасарұлы – «Амиралиев» ЖК төрағасы

8. ӘУЕН Кеңес Әуенұлы – «Қазсушар» ШЖҚ РМК-ның Түркістан облыстық филиалының директоры

9. БАЛАБИЕВ Қайрат Рахымұлы – Түркістан облыстық мәслихатының хатшысы

10. БЕГАЛИЕВА Шолпан Маратқызы – «Turkistan Bolashaq» гимназиясының директоры

11. ЕГАМБЕРДИЕВА Динара Асиловна – «ASYL LTD» ЖШС-ның директоры

12. ЕЛШІБАЕВ Ғалымжан Қамытбекұлы – ҚР Журналистер одағы Түркістан облыстық филиалының төрағасы

13. ЕСЕЙ Өркен – «Yessey group» ЖШС-нің директоры

14. ЖАНТОРЕЕВА Калыйма – «Nur Otan» партиясы Түркістан облыстық филиалы төрағасының орынбасары

15. ЖҰРЫМБЕТОВА Ұлжанат Серікбайқызы – Мақтаарал аудандық «Атакент» ауруханасының бас дәрігері

16. ҚАПАЛБАЕВ Ғабиден Заманханұлы – «Бердібай» шаруа қожалығының төрағасы

17. ҚАРЖАУОВ Талғат Рахматуллаұлы – «РосАзияНефть» ЖШС-нің директоры

18. ҚОЖАБАЕВ Хайрулла Байділдәұлы – «Кентау трансформатор зауыты» АҚ басқарма төрағасы

19. ҚУАТБЕКОВА Рабиға Әбдумұсақызы – Академик А.Қуатбеков атындағы Халықтар Достығы университінің ректоры

20. ҚЫРЫҚБАЕВ Темір Базарбайұлы – «Таймас company» құрылыс компаниясының бас директоры

21. ЛИМАРЕНКО Марина Анатольевна – «Южный Казахстан» газетінің директор — бас редакторы

22. МАМЫРОВ Ойрат Маратұлы – «Эристайл-Казахстан» ЖШС-нің директоры

23. МЕЛДЕХАНОВ Өмірзақ Пердебекұлы – Түркістан облыстық Қоғамдық кеңесінің төрағасы

24. НАМАЗБАЕВА Инара Әбдіғаппарқызы – «Қазақстанның іскер әйелдер ассоциациясы» Түркістан облыстық филиалының төрайымы

25. НҰРМАХАНОВ Ерлан Заипұлы – «ERNUR Корпорациясы» ЖШС-нің президенті

26. НЫШАНҚҰЛОВ Бадриддин Икрамжанұлы – «NIK» корпорациясының президенті

27. ӨМІРТАЙ Амалбек Дәркенұлы – Түркістан облыстық жастар ресурстық орталығының директоры

28. САЛИМОВ Алмас Алтайұлы – «A.S. Investstory» ЖШС-нің кеңесшісі

29. СЕЙТЖАНОВ Нұржан Серікжанұлы – «Стандарт Петролеум» ЖШС-нің директоры

30. СЕРМАНИЗОВ Бақытжан Қыпшақбайұлы – «Хамит» өндірістік кооперативінің төрағасы

31. ТАҒАЕВ Бақтияр Мұратұлы – «Александровский сад» ЖШС директоры

32. ТАЖІБАЕВА Гүлбахира Қалмұханқызы – «Шарбұлақ», «Алтын сақа», «Балапан» балабақшаларының сенмігерлік басқарушысы

33. ТӘЖІБАЕВ Бейсенбай Дәулетұлы – «Nur Otan» партиясы Түркістан облыстық филиалы төрағасының бірінші орынбасары

34. ТӨЛЕНДИЕВ Бекасыл Расулұлы – «Азамат-R» ЖШС-нің құрылтайшысы

35. ТҰРЫСБЕКОВ Мағауия Сексенбайұлы – «Жаңа Арна құрылыс» ЖШС-нің директоры

36. ШЕРІМОВ Роллан Әділетұлы – «Arai Deluxe» ЖШС-нің директоры

37. ШОЙБЕКОВ Бекарыс Ақсақалұлы –Түркістан қалалық балалар және жасөспірімдер орталығының директоры

Желіде бөлісіңіз
Жарияланған

"Әділет.тв" ақпараттық агенттігі

Пікір қалдыру

Э-пошта мекенжайыңыз жарияланбайды. Міндетті өрістер * таңбаланған

Келесі жазба

[:kz]Үкімет құрамы өзгерді[:]

Tue Jan 19 , 2021
Қазақстан Республикасы Үкіметінің құрамы туралы Қазақстан Республикасы Конституциясының 44-бабының 3) тармақшасына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН: Тағайындалсын: Әлихан Асханұлы Смайылов – Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары; Роман Васильевич Скляр – Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары; Ералы Лұқпанұлы Тоғжанов – Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары; Мұхтар Бескенұлы Тілеуберді – Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Сыртқы […]